Bizimle İletişime Geçiniz

info@ceptekurye.com.tr

Çağrı Merkezi

0850 885 0117

Bizimle İletişime Geçiniz

info@ceptekurye.com.tr

Çağrı Merkezi

0850 885 0117İstanbul Semt Kurye Bölgeleri

CepTe Kurye Semt Bölgeleri

İstanbul İçi Tüm Semtlerimize Moto Kurye Servisimiz Bulunmaktadır Harıtadan Kuryenizi Seçerek Gönderinizi Kolayca Yapabilirsiniz.

image

Avcılar Kurye

Avcılar motorlu kurye şirketi sizlerin yapmış olduğu gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen Avcılar kurye o bölgedeki

Devamı
image

Ambarlı Kurye

Şirketimizin bütün elemanları sorumluluğunun bilincinde, acil ve gün içi moto kurye hizmetleri vermektedir. Ambarlı kurye, şirket hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Ambarlı .

Devamı
image

Acıbadem Kurye

Trafiğin kaosunda bir yerden başka bir yere gitmek bile saatler sürerken Acıbadem içindeki hızlı kurye olarak tüm gönderilerinizi ekiplerimizce masanızdan alıp 2 saat içerisinde

Devamı
image

Ataköy Kurye

Ataköy kurye personelleri eğitimli ve uzman kadrosuyla, kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği .

Devamı
image

Anadolu Kavağı Kurye

Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük (koli-paket-zarf) ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla gönderilecek adrese teslimatını yapıyoruz.

Devamı
image

Arnavutköy Kurye

Arnavutköy kurye hizmetleri, günümüz müşteri bakışını yakalamış ve tüm çalışmalarında üstün sonuçlar alarak bölge sakinlerinin takdirini kazanmıştır. Bölge içi teslimatın .

Devamı
image

Alibeyköy Kurye

Sıradan kuryelerin maksimum 3 saat ulaşım süresi biçtiği yere sadece express kuryeler sadece 90 dakika zaman dilimi tanıyor. 2 kat daha hızlı bir ulaşım sağlarken aynı anda.

Devamı
image

Altunizade Kurye

Altunizade motorlu kurye hizmetleri bölge sakinlerinin tüm sorularına çözüm ve cevap sunuyor.Kalifiye personellerinin yanı sıra günümüz teknolojisini en iyi biçimde .

Devamı
image

Bakirköy Kurye

Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Yeşilyurt Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır.

Devamı